KONST / Litografier / Färglitografi 13588307
nr 1358 8307
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 19/50. Motivet: 27x34 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:06:46
2/11 12:29:14
300 kr
2/11 17:23:15